Islak Kuru Elektrikli Süpürgeler - Karcher

Kärcher  Tact sınıf

Tact sınıf

NT Islak - Kuru Elektrik Süpürgeleri güçlü emiş gücü ve patentli Tact filtre sistemi ile çok miktarda ince tozların vakumlanmasında etkilidir. Güçlü darbeli hava ile filtre kendini temizler. Tact filtreli elektrik süpürgeleri, şantiye alanlarında ve atölyelerde en yüksek temizlik gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.


Kärcher  Ap sınıf

Ap sınıf

!Die starken Allround-Sauger der Ap-Klasse beseitigen flüssigen und feuchten Schmutz sowie mittelfeine Stäube. Dank semi-automatischer Filterabreinigung bleibt der Filter frei und die Saugleistung hoch. Für lange und effiziente Arbeitseinsätze.!


Kärcher  Standart sınıf

Standart sınıf

Standart sınıftaki elektrik süpürgeleri, büyük kirler ve geniş hacimlerdeki sıvılar için özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen sağlam, dayanıklı ve kullanımı kolay bu makineler, temizlik şirketleri ve günlük kullanımlar için idealdir.


Kärcher  Güvenli vakumlama sistemleri

Güvenli vakumlama sistemleri

Kärcher' in güvenli elektrik süpürgeleri, solunabilir ince toz veya asbest gibi sağlık açısından zararlı tozlara maruz kalmaktan korur.


Kärcher  Özel kullanım için süpürgeler

Özel kullanım için süpürgeler

Kärcher fırıncıların ve itfaiyecilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel elektrikli süpürgeler sunar. İtfaiyeciler için elektrikli süpürgeleri devir pompası ile en son güvenlik sistemlerini barındırmaktadır. Fırıncılar için tasarlanan elektrik süpürgeleri ise tamamen ısıya dayanıklıdır.

Web Tasarım iH